January 14Jan 14 МАКСИМУМ= ТП до 40го без платно\\\2я профа за колы\\\ну и по возможности 2ю панель на цифры как на хронах выше\\\ВСЁ!!!
January 14Jan 14 15 minutes ago, Зупини Лося said:МАКСИМУМ= ТП до 40го без платно\\\2я профа за колы\\\ну и по возможности 2ю панель на цифры как на хронах выше\\\ВСЁ!!!15 minutes ago, Зупини Лося said:МАКСИМУМ= ТП до 40го без платно\\\2я профа за колы\\\ну и по возможности 2ю панель на цифры как на хронах выше\\\ВСЁ!!!15 minutes ago, Зупини Лося said:МАКСИМУМ= ТП до 40го без платно\\\2я профа за колы\\\ну и по возможности 2ю панель на цифры как на хронах выше\\\ВСЁ!!!дроп адены можно 100% поставить
January 14Jan 14 6 hours ago, Зупини Лося said:понеслась ебота какаето мана бафы авто фарм не обсерайте серв я два года жду егоБанки додані, оскільки сервер перероблений не лише для партійної гри, а й для соло. Тим паче, МП банки працюють як HP. Автофарму не буде.6 hours ago, Зупини Лося said:чистая классика х1 или gg ИМХОДодано/прибрано лише те, що було необхідно під перероблені навички.
January 14Jan 14 6 hours ago, Зупини Лося said:МАКСИМУМ= ТП до 40го без платно\\\2я профа за колы\\\ну и по возможности 2ю панель на цифры как на хронах выше\\\ВСЁ!!!ТП залишиться без змін.2 професія тільки квестом.Панельку зроблю.
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.